Hakkımızda

Biz Kimiz

Şirketimiz Atılgan Pazarlama 1992 yılında Numan Tınkır ve Ahmet Tınkır’ın ortaklığında kurulmuştur.İlk kurulduğu yıllarda sadece temizlik kağıtları satışı ile faaliyetine başlayan Atılgan pazarlama bugüne kadar geçen süreç içinde ürün gamını geliştirerek; kurum ve kuruluşlarda , ofis ve fabrikalarda kullanılabilecek , her türlü gıda ve temizlik malzemesini temin edebilen güçlü bir kuruluş haline gelmiştir. Atılgan pazarlama yaptığı işlerde titizliği ,düzenli çalışması , her türlü şirket ihtiyaçlarını giderebilmesi ve sevkıyatlarındaki sürati ve zamanlaması ile pazarlama satış ve dağıtım alanlarında isim yapmış ve geçen 13 yıllık süreç zarfında gelişen,hızla büyüyen bir müşteri portföyüne sahip olmuştur. Bu ilerleme sürecinde genişlemeye paralel sermaye ve şatışlarını arttıran Atılgan Pazarlama bugün büyük ve sağlam bir Pazar payına sahip olmuştur.

 

Atılgan Pazarlama, gıda ve temizlik malzemeleri ihtiyaçlarında kurum ve kuruluşlara tedarikçilik hizmeti veren ve yaptığı işin her zaman arkasında duran alanının en saygın ve en büyük firmalarındandır.

Şirket olarak temel felsefemiz ulaştığımız başarıyı ve pazar payını daha da ileriye götürecek her türlü yatırımı yaparak ve günümüz teknolojisini yakından takip ederek tedarikçilik alanında uzman bir işletme olmaktır.

Çalışma Alanlarımız

Kağıt Temizlik Malzemeleri - 25 Yıl
Gıda Malzemeleri - 10 yıl
Temizlik Malzemeleri - 20 Yıl
0
Teslimat Noktası
0
Ürün Çeşidi
0
Memnun Müşteri

Markalarımız