Nike Factory Outlet Store Stephen Curry Shoes Colorways Release Dates Hot Sale Adidas Men ZX Flux latest collections adidas Ultra boost shoes Stephen Curry Basketball Shoes For Sale cheap adidas shoes Best Mens Adidas Stan Smith nikeairhuaracheforsaLe Air Jordan Sneakers for Men Kevin Durant Basketball Shoes Adidas Neo Shoes Sale 2016 Adidas Nmd Cheap For Sale Online Nike Air Max 2016 NZ Cheap For Sale Adidas Climacool nikekobe11shoes Sale Tiger Mexico 66 UK Womens/Mens Nike Air Max Flyknit nike flyknit max shoes Foot Locker Kevin Durant Sneakers Nike Air Max 2014 Flyknit Black Stan Smith Shoes adidas US

Şirketimiz Atılgan Pazarlama 1992 yılında Numan Tınkır ve Ahmet Tınkır'ın ortaklığında kurulmuştur.İlk kurulduğu yıllarda sadece temizlik kağıtları satışı ile faaliyetine başlayan Atılgan pazarlama bugüne kadar geçen süreç içinde ürün gamını geliştirerek; kurum ve kuruluşlarda , ofis ve fabrikalarda kullanılabilecek , her türlü gıda ve temizlik malzemesini temin edebilen güçlü bir kuruluş haline gelmiştir. Atılgan pazarlama yaptığı işlerde titizliği ,düzenli çalışması , her türlü şirket ihtiyaçlarını giderebilmesi ve sevkıyatlarındaki sürati ve zamanlaması ile pazarlama satış ve dağıtım alanlarında isim yapmış ve geçen 13 yıllık süreç zarfında gelişen,hızla büyüyen bir müşteri portföyüne sahip olmuştur. Bu ilerleme sürecinde genişlemeye paralel sermaye ve şatışlarını arttıran Atılgan Pazarlama bugün büyük ve sağlam bir Pazar payına sahip olmuştur.

 

Atılgan Pazarlama, gıda ve temizlik malzemeleri ihtiyaçlarında kurum ve kuruluşlara tedarikçilik hizmeti veren ve yaptığı işin her zaman arkasında duran alanının en saygın ve en büyük firmalarındandır.

Şirket olarak temel felsefemiz ulaştığımız başarıyı ve pazar payını daha da ileriye götürecek her türlü yatırımı yaparak ve günümüz teknolojisini yakından takip ederek tedarikçilik alanında uzman bir işletme olmaktır.

 

Şirketimiz

Kağıt temizlik malzemelerinde: İpek Kağıt Bayisi,

Gıda malzemelerinde: Nestle bayisi olarak faaliyet göstermektedir.

Müşterilerimiz arasında Ulusal ve uluslararası çeşitli bankaların şube ve merkez binaları,ilaç fabrikaları, tekstil fabrikaları,çeşitli ulusal TV kanalları , yatırım şirketleri, gıda üretimi yapan fabrikalar ve daha birçok alanda faaliyet gösteren kurumlar bulunmaktadır. İstanbul içi ve çevresinde ki bu kurumlara dağıtımı kendi elemanlarımız ve servis araçlarımız vasıtasıyla gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca Türkiye içinde şehirler arası dağıtımları kargo aracılığıyla yapmaktayız. Satış ve pazarlama faaliyetlerini yaptığımız ürün grupları aşağıdadır.

Temizlik Malzemeleri:

Temizlik kağıtları 
Sıvı el sabunları
Mutfak temizlik malzemeleri
Banyo temizlik malzemeleri
Oda parfümleri
Plastik bardak